AutoTop Katalogas

AutoTop Katalogas

Alavina, UAB - autoservisas ir autodalys

Alavina, UAB - autoservisas ir autodalys logo
 • Adresas

  F.Martišiaus g. 9, Prienai

 • Darbo Laikas.png

  l-V 8.00-18.00, Vl 9.00-14.00

 • Interneto Svetainewww.alavina.lt
 • e-Paštasinfo@alavina.lt
 • Populiarumas

  8-319-60000, 8-319-60440, 8-655-36383, 8-656-68462 (servisas)

 • Populiarumas

  8-319-60440

Įmonės aprašymas

UAB “Alavina” (anksčiau G.Danilevičiaus įmonė “Ginda”) nuo 1993 metų Prienų rajone vykdo automobilių detalių pardavimo ,automobilinių dažų gamybos ir automobilių remonto paslaugų veiklą. Per šiuos metus sukaupta didžiulė autodetalių parinkimo , tiekimo ir taupaus jų panaudojimo patirtis. Mūsų sandėliuose yra tikrai didelis pasirinkimas įvairių detalių ,padangų, akumuliatorių, alyvų ir kitų prekių - vokiškiems , prancūziškiems , japoniškiems automobiliams. Lanksti detalių tiekimo sistema leidžia retesnę autodalį pristatyti į Prienų sandėlį per patį trumpiausią laiką. Dėl šių priežasčių , mes detalėmis aprūpiname ne tik eilinį Prienų raj. pirkėją, bet ir daugelį mažesnių Prienų miesto autoservisų ir remonto dirbtuvių.
Mūsų įmonė bendradarbiauja su pačiais stambiausiais detalių , tepalų-alyvų ir padangų importuotojais Lietuvoje , todėl detalių papildymai į sandėlį vykdomi 5 kartus per savaitę . Prekes mes gauname iš stambiausių tiekėjų Lietuvoje ,Lenkijoje, Vokietijoje . UAB „Alavinos“ ir mūsų partnerių sandėliuose žinomiausių pasaulyje gamintojų produktai:
Tai Mann, Knecht, Fram, Filtron, Champion filtrai; Lemforder,TRW, FAG ,Ruville, Swag, , Boge, Sachs,Monroe, Kayaba važiuoklės dalys. Ferodo; TRW Remsa, Delphi stabdžių sistemos dalys, Gates; Conti; Geotze, Elring…variklio dalys; Varta, NGK, Exide, Facet , Bosch … elektros sistemos dalys. Aukščiausios kokybės Castrol, Valvoline, ir nebrangios kokybiškos „Eurol“ alyvos . Specialiosios alyvos vairo stiprintuvams ir pavarų dėžėms.
Tai pat gaminame ir prekiaujame aukščiausios kokybės olandų firmos “Sikkens” “Lesonal” automobiliniais dažais ir dažymo reikmenimis.
Šis daugiametis įdirbis leidžia pasiūlyti kokybiškas prekes ir paslaugas žemesnėmis kainomis , negu daugumoje panašaus profilio firmų
Įmonės autoservise galime atlikti visus pagrindinius automobilių remonto ir aptarnavimo darbus. Atliekame važiuoklės; stabdžių sistemos; sankabos remonto; variklio diržų, duslintuvų keitimo ir remonto; alyvų keitimo; ratų suvedimo-išvirtimo (3D 2011m. modelis), balansavimo-montavimo; smulkaus variklių remonto darbus.
Automobilių remonto įkainiai yra pagal EU pripažintą „Autodate“ paslaugų ir remonto programą.
Pastoviems klientams ir pasirašiusiems paslaugų sutartį taikome iki 15 procentų nuolaidas.

Mūsų meistrai ir pardavėjai-konsultantai (dirba nuo įmonės įkurimo) pastoviai kelia savo kvalifikaciją firmų-tiekėjų organizuojamuose kursuose ir seminaruose. Garantuojame teisingą alyvų ir detalių parinkimą.

Įmonės rekvizitai

ĮMONĖS KODAS 170765495

PVM KODAS LT707654917