AutoTop Katalogas

AutoTop Katalogas

Rokiškio Eoltas, UAB - viskas automobiliui, servisas.

Rokiškio Eoltas, UAB - viskas automobiliui, servisas. logo

Įmonės aprašymas

Mes užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba automobilių, sunkvežimių ir motociklų atsarginėmis dalimis, visada galime pasiūlyti kokybišką ir pigesnę prekę, paliekant teisę jūsų apsisprendimui.
Rokiškio EOLTAS prekiauja variklio, važiuoklės, elektros, kuro sistemos dalimis, akumuliatoriais, padangomis, radiatoriais, duslintuvais, stiklais, kėbulo dalimis ir jų apdirbimo, bei priežiūros medžiagomis (auto kosmetika), dažais, aksesuarais, įrankiais, tepalais ir jų priedais.
endrovė prekiauja sertifikuotomis automobilių detalėmis, kurios atitinka naujausius tarptautinius vadybos ISO ir kokybės QS sertifikatus. Prekiaujame gamintojų originaliomis dalimis automobiliams kurie yra pagaminti Europoje, Japonijoje ir Amerikoje. Firmos klientai – automobilių servisai, autodalių parduotuvės bei automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai. Firmoje dirba patyrę darbuotojai, tai užtikrina puikų klientų aptarnavimą, glaudų ryšį su pirkėju ir greitą iškilusių klausimų sprendimą. Mums pavyko suderinti automobilių detalių bei remonto kokybės kainą finansinio nuosmukio Lietuvoje metu. Kiekvieną mėnesį vykstančios įvairios akcijos pritraukia daug naujų klientų. Juo galite tapti ir jūs susisiekę arba atvykę pas mus.
Puikios įvairovės dėka yra patenkinami net patys išrankiausi klientai.
Priimami net labai retų dalių užsakymai.
Skubus užsakymų pristatymas. Užsakius iki 18.00 val., prekės pristatomos sekančią dieną 8.00 arba yra galimybė prekę pristatyti per kelias valandas. Klientams pageidaujant, prekės pristatomos į bet kurią nurodytą vietą Lietuvos teritorijoje.

Įmonės rekvizitai

ĮMONĖS KODAS 173257228

PVM KODAS LT732572219