AutoTop Katalogas

AutoTop Katalogas

ABS AUTOSERVISAS, UAB

ABS AUTOSERVISAS, UAB logo

Įmonės aprašymas

ABS AUTOSERVISAS VISĄ PARĄ teikia techninę pagalbą kelyje ir automobilio transportavimo paslaugas bei konsultacija mobiliuoju telefonu 8 630 82222 įvairiais automobilių veikimo ir gedimo klausimais.

Autoservise atliekamas įvairių markių lengvųjų automobilių, mikroautobusų, motorolerių, motociklų, keturačių, dviračių variklio ir elektrinės dalies kompiuterinė diagnostika ir remontas, einamasis techninis aptarnavimas. Teikimos visos autoelektriko paslaugos. Vykdomas stabdžių, važiuoklės, variklių, sankabos, degalų sistemų, duslintuvų, kėbulo ir radiatorių remontas. Taip pat atliekamas plastmasės litavimas ir klijavimas, aliuminio virinimas argonu, tekinimo ir frezavimo paslaugos.

Tapkite mūsų nuolatiniais klientais, pasirašykite techninio aptarnavimo sutartį ir jūsų automobilio techninis aptarnavimas taps mūsų rūpesčiu. Mes suteiksime jums palankias bendradarbiavimo sąlygas:
•apmokėjimą dalimis;
•atidėtą apmokėjimą;
•10% nuolaidą darbams;
•10% nuolaidą techninei pagalbai kelyje/automobilio transportavimui;
•10% nuolaidą automobilio nuomai;
•10% nuolaidą atsarginėms detalėms ir kitoms prekėms;
•suremontuosime automobilį jums patogiu laiku;
•kiekvieną kartą automobiliui atvykus į autoservisą, atliksime kompleksą nemokamų techninio aptarnavimo paslaugų.

ABS AUTOSERVISAS, tai– aukštas profesionalumo lygis, nuolatinis tobulėjimas, siekimas patenkinti klientus kokybės ir kainos santykių autoserviso paslaugų spektre.


Prekiaujame lengvųjų automobilių naujomis atsarginėmis dalimis. suteikiame garantija. Randame naudotas dalis. Priimame išankstinius užsakymus. Važiuoklės, kėbulo(apsaugos, žibintai), variklio, duslintuvu, stabdžių sistemos, elektronikos dalys(akumuliatoriai, davikliai, zvakes, aukstos itampos laidai), filtrai, alyvos, tepalai bei aksesuarai ir kitos reikmenys.

Atstovaujame puikios kokybės ir visame pasaulyje pripažinto ir žinomo gamintojo SHELL produkciją, o taip pat prekiaujame konkurencingą kainą turinčiomis, bet labai geros kokybės vokiškomis MEGUIN alyvomis ir tepalais.


Stipriausias ABS AUTOSERVISAS konkurencinis pranašumas- patyręs, protingas ir gabus elektrikas Marijanas Laga, kurio kompetencija ir įgūdžiai lengvųjų automobilių bei mikroautobusų elektrinės dalies ir variklių darbo diagnozavimo ir remonto srytyje yra ytin aukštos kvalifikacijos. Taip pat autoservisui didelį pranašumą suteikia profesionalios AUDI, VW, SEAT, SKODA automobilių diagnozavimo VAG COM įrangos naudojimas, kurios funkcijos, parametrai ir galimybės prilygsta naudojamai oficialiuose automobilių atstovybėse.

Įmonės rekvizitai

ĮMONĖS KODAS 121725273

Bankas SEB

Atsiskaitomoji sąskaita LT677044060007814376

Įmonės filialai

Mikroautobusų remontas

Rugių g. 4a, Vilnius
8-630-82222